چطور در زمانه” گرگ پشت در “با ایمنی به شبکه های اجتمایی دسترسی پیدا کنید

پس از رفتار های جدید حکومت در جلوگیری و بلاک کردن هر گونه وی پی ان در ایران و روی آوردن کاربران در استفادهاز افزار های ساده تر ,خواستم قدری هک انجام بدهم روی تور پروکسی بروزر تا هم از فواید آن بهره ببرید و هم اینکه مشکلاتی که با این ابزار برای کاربران هست مثل بروزری که حافظه ندارد یا اینکه پسورد های شما را در خود ندارد برایتان حل کنم.
تور بروزر ابزاره قدرتمندی است که کسانی چون ادوارد اسنودن از آن استفاده میکند .در حالت معمولی و توصیه شده یک بروزر داخلی داره که ترافیک آن نه تنها رمز گذاری شده است بلکه به نحوی این رمز گذاری انجام میشود که سانسور و برادران از آن با خبر نمیشوند و در واقع مثله یک هشت پا شکل عوض میکند . حالا در بحرانی ترین شرایط و در زمانی که همه وی پی ان ها از کار افتاده باشند و تلگرام کار نکنند میتوانید با یک هک ساده از این ابزار سود بجویید .اینطور :
تور بروزر را راه بیاندازید و سرویسobfs4proxy را مطمئن شوید که استفاده میشود (که در ۹۹%موارد اینطور اجرا میشود).وقتی بروزر تور راه افتاد دیگه بهش کار نداشته باشد و میتوانید آن را مینی مایز کنید.
خوب هک از اینجا آغاز میشه که سرویسه تور داخل تور براوزر به صورت پیش فرض روی لوکال هوست و پورت ۹۱۵۰ گوش میده کافی است که به سادگی براوزر خود را(مثالا فیرفوکس یا کروم) یک ساکس پروکسی براش بگذارید با مشخصات زیر :

type:socks5 ipaddress:127.0.0.1 port:9150

اگر هم از یک اد آن فیرفوکس به نام فاکسی پروکسی استفاده کنید که راحت تره اینطور میشه:

حالا برویم سراغ تلگرام و در قسمت تلگرام تنظیمات و تنظیمات شبکه همان تنظیمات را قرار بدهید. همین !شما به سادگی و با ایمن ترین شکل ممکن توانستید از سده هر فیلترینگ بگذارید .ما این را مدیون تیم یاری کننده بی صدایان در تور پروژه هستیم

One thought on “چطور در زمانه” گرگ پشت در “با ایمنی به شبکه های اجتمایی دسترسی پیدا کنید

 1. Download Tor Browser via email

  Users can communicate with GetTor robot by sending messages via email. Currently, the best known email address to do this is gettor@torproject.org. This should be the most current and stable GetTor robot as it is operated by Tor Project itself.

  To ask for Tor Browser, a user should send an email to GetTor robot with one of the following options in the body of the message:

  windows: If the user needs Tor Browser for Windows.
  linux: If the user needs Tor Browser for Linux.
  osx: If the user needs Tor Browser for Mac OS X.

  Options are case insensitive. If a user selects two or more options, only the first one will be considered. After the user sends a valid option, GetTor robot will reply with links to download Tor Browser from popular cloud services. For now, the only cloud service supported is Dropbox.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.